7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

Sony Xperia Z1 Mini Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Teknik Özellikleri


  • Anasayfa
  • Sony Xperia Z1 Mini Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Teknik Özellikleri


Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Henüz Sony tarafından bir açıklama yapılmasa da Xperia Z1 Mini hakkında birçok haber gündeme gelmeye başladı ve sızdırılan gelişmeler telefonun varlığını belli ediyor.

Mini bir model olmasına rağmen üst seviyede özelliklere sahip olması bekleniyor. Xperia Z Mini hakkında en son sızdırılan belge ise ekran boyutu oldu ve bu belge ile bilgiler netlik kazandı.

klasbilgi-xperia-z-mini2

Daha öncede belirtildiği gibi Sony Xperia Z1′ in 4.3-inçlik HD bir ekrana sahip olması bekleniyor. Aynı belgede anlaşıldığı üzere Xperia Z1 Mini, Dört Çekirdekli Snapdragon 800 işlemcisini kullanacak.

klasbilgi-xperia-z-mini

Resmi tarihi Ocak 2014 olarak gösterilen telefon Android 4.4 Kitkat  işletim sistemini kullanan telefon 20.7MP bir kamerayla gelecek.

Sony Xperia Z1 Mini Çıkış Tarihi, Sony Xperia Z1 Mini Fiyatları, Sony Xperia Z1 Mini Teknik Özellikleri, Sony Xperia Z1 Mini, Xperia Z1 Mini Çıkış Tarihi, Xperia Z1 Mini Türkiye’ye ne zaman gelecek


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

17 Eylül 2013 Saat : 7:41

Sony Xperia Z1 Mini Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Teknik Özellikleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz