7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

Semih Varol Kimdir
Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy kullanıldı, ortalama oy oranı: 5,00
Loading...Loading...

Semih Varol Kimdir Kardeşim – Kim bu adam ? Allahını seversen 20 Ekim 2013  TT listesine baktım. Adam 3. sırada. Yok artık … 

Bu günlerde en çok merak edilen kişi kim diye sorsanız Semih Varol yanıtını alırsınız hiç şüphesiz. Neden mi? Sebebi çok açık. Bu kişi bir anda sosyal medyada fenomen oldu, patladı gitti. Kim nasıl böyle oldu, bilemiyor? En üst sıraları zorluyor Twitterda . Gündem onun elinde.  Bir yerin belediye başkanı falan değil, şarkıcı ya da topçu da değil. Aslında kimse tam olarak ne olduğunu, kim olduğunu bilmiyor. Bilmeden takip ediyor. Tek bilinen ise ;  1995 Bartın doğumlu Semih’in  çok iyi bir bilgisayar kullanıcısı olduğu. Ve tip olarak justin bieber’a benzediği.

semih_varol_klasbilgi

Takipçileri artık onu ekranlarda görmek istiyor.Her geçen gün takipçi sayısını artıran Semih Varol fanları en çok” 3 ADAM” programına katılmasını istiyor.

Varol, sürekli TT listesine girmesinin babasından kaynaklandığını vurguladı. Semih Varol şöyle konuştu:

“Hayatını sürekli olarak bilgisayar başında geçirdiği için, babam işe yaramaz biri olduğumu söylüyordu. Ona gazetelerde haber olacağımı söylediğimde benim alay ediyordu. Şimdi dünya listesindeyim, çok mutluyum. Özellikle kızların bana ilgi göstermesi, babamla arkadaş gibi olmamın yolunu açtı. Babam listemdeki kızlardan nasiplenmek istiyor. Artık bana kızmayı bıraktı, sürekli annemle tartışıyor…” (Alıntı: Bartın Havadis Gazetesi)

İşte Semih Varol Resimleri

semih varol resimleri 1

semih varol resimleri 2

semih varol resimleri 3

Semih Varol Kimdir,Semih Varol Vikipedi, Semih Varol Geyikleri, Semih Varol 3 Adam, Semih Varol Vikipedi


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

20 Ekim 2013 Saat : 1:21

Semih Varol Kimdir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz