7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

Sana Bir Sır Vereceğim Neden Yayınlanmadı Bitti Mi 20 Ekim


  • Anasayfa
  • Sana Bir Sır Vereceğim Neden Yayınlanmadı Bitti Mi 20 Ekim


Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Başlık biraz sert oldu ama korkulacak bir durum yok. Beğenilen dizi Sana Bir Sır Vereceğim 15. Bölümü Bayram Haftası dolayısıyla bu hafta yayınlanmayacak. Sana Bir Sır Vereceğim 15 Bölümü 27 Ekim 2013 Pazar günü yayınlanacak.

Beğenilen dizi de en son neler olmuştu ?

sana-bir-sir-verecegim-15-bolum

“Aylin’in okul bahçesinde gücünü kontrol edememesi, tüm aileyi zor durumda bırakır. İnsanların gösterdiği tepkilerden korkan Aylin, evden ayrılma planları yapar. Çağla ise Aylin’den sonra Tilki’nin sırlarının peşine düşer. Çağla’nın kendisine oynadığı oyun yüzünden Tilki, geçmişte yaptığı hatalarla tek tek yüzleşir. Hayatları alt üst olan Tilki ve Aylin, her şeyi arkalarında bırakıp kaçmakla, gerçeklerle yüzleşmek arasında seçim yapmak zorunda kalacaklardır. Savaş’ın ardarda yaptığı hatalar Büyük Abi’yi sinirlendirmeye başlar. Büyük oyuna Esra’nın da dahil olmasıyla güç dengeleri değişir. Savaş kendini temize çıkarmaya çalışır. Meltem ise Savaş’a olan aşkının bedelini çok ağır bir şekilde öder. Sırlar bir bir açığa çıkmaya başladıkça Mehmet’in içinde bulunduğu durum da karmaşık hale gelir. Mehmet, tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen Sevgi’nin yokluğunda, aileyi bir arada tutmak için tek başına mücadele vermek zorundadır.”

15. Bölüm Özeti ve 14. Bölüm Son Sahne için aşağıdaki linke bakın. Gelişmeleri bizden öğrenin.

Sana Bir Sır Vereceğim 15. Bölüm Özeti

Sana Bir Sır Vereceğim Neden Yayınlanmadı,  Sana Bir Sır Vereceğim Bitti Mi 20 Ekim, Sana Bi mır Sır Vereceğim 20 Ekim Pazar yayınlanacak mı, Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Niçin Yayınlanmadı, Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

 


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

20 Ekim 2013 Saat : 7:59
  Dizi

Sana Bir Sır Vereceğim Neden Yayınlanmadı Bitti Mi 20 Ekim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz