7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

Ötesiz İnsanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak


  • Anasayfa
  • Ötesiz İnsanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak


Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Yeni Sezona boma gibi giriş yapan STV; bombaları patlatmaya devam ediyor. Küçük Gelinle retingleri alt üst eden kanal yeni bir dizi hazırlığına başlamış bile. Diğer dizilerdeki gibi klasik aşk hikayelerinden ziyade anlamlı mesaj vermesiyle ünlü STV dizilerine yeni eklenecek bu dizi bakalım tutulacak mı ?

Dizinin ismi: Ötesiz İnsanlar

Yapımcısı: Farklı Desenlerin yapımcısı Ömer Önder yapmaktadır. Başrollerde ise Ali Seyidoğlu ve Nihal Şahin oynayacak.

otesiz insanlar dizisi ne zaman başlayacak

Gelelim dizinin konusuna:

5. sınıf Tıp öğrencisi Elif. Ve henüz görevine yeni başlayan Deniz. Deniz teğmendir. Dönemin şubat soğuğu esmeye başladıktan sonra memlekette ve özellikle üniversitede tam bir cadı avı başlamış ve başörtüsü ile okumak isteyen genç kızların adeta kabusu olmuştur. Deniz verilen bir görev üzerine üniversiteye gelir. Başörtüsü hakkında araştırmalar yapıp çalışmalara katılmaktadır.

İşte böyle sancılı bir dönemde Deniz öncesinde oldukça ön yargılı yaklaşmaktadır,  başörtülülere.  Fakat Elifi tanıyıp onun hayatını inceledikçe fikirleri değişmeye başlamıştır. ve Günün birinde Elife aşık olduğunu da anlamıştır.

Ancak dönem öyle bir dönemdir ki normal şartlarda gayet masum ve normal sayılacak bu aşk dönemin şubat soğukları yüzünden adeta taraflar için kabusa dönmüştür.

Soluk soluğa izleyeceğiniz dizinin çekimleri devam etmekte. Önümüzdeki aylarda STV ekranlarına göreceğiz. Bizi takip edin.


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

9 Ekim 2013 Saat : 9:30
  Dizi

“Ötesiz İnsanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak” için 1 Yorum

Ötesiz İnsanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz