7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

Mert Yazıcıoğlu Kimdir
Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Bu günkü makalemizde Murat Yazıcıoğlu Kimdir?Karagül dizisindeki Baran Şanvedi Kimdir?, Karagül dizisindeki Murat Yazıcıoğlu’ın gerçek adı nedir?,  Murat Yazıcıoğlu Biyografisi ve Baran Şanverdi hangi dizi ve filmlerde rol aldı?, Murat Yazıcıoğlu’nun burcu nedir?, Murat Yazıcıoğlu’nun sevgilisi kim? konularından bahsedeceğiz. FOX TV ekranlarında yer alan ve son zamanların vazgeçilmez  dizileri arasında yer alan Karagül dizisi, konu ve oyunculuklarıyla her geçen gün halkın beğenisini kazanmaya devam ediyor. Hal böyle iken Karagül dizisini takip eden ziyaretçilerimiz dizi oyuncularının gerçek adlarını ve biyografilerini merak edebilirler. Bu nedenle Klasbilgi.com olarak Karagül dizisinde Murat Yazıcıoğlu karakterini canlandıran başarılı oyuncu Murat Yazıcıoğlu’nun biyografisini ve fotoğraflarını paylaşmaya karar verdik.

Yazımızın devamında şuanda FOX TV ekranlarında yer alan Karagül dizisinde Murat Yazıcıoğlu karakterini canlandıran, Murat Yazıcıoğlu’nun rol aldığı film ve dizileri, fotoğrafları, hayatı, yaşı, nereli olduğu ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Mert Yazıcıoğlu, 1990 tarihinde dünyaya gelmiş türk dizi oyuncusudur. İlk olarak Dedemin İnsanları ve Kanal D ekranlarında bir süre önce yayınlanan Kayıp Şehir adlı dizide küçük bir role sahipti. İstanbul Aydın Üniversitesinde 2 yıllık eğitiminin 4 aylık bir kısmını tamamlayabilen Yazıcıoğlu, yeni dizisi Karagül’ün çekimlerinin Gaziantep’de çekildiği gerekçesiyle okulunu dondurmuştur. Karagül dizisinde yayınlandığı ilk günden itibaren en çok arananlar listesine girmeyi başaran Mert Yazcıoğlu’nu parlak bir gelecek bekliyor gibi görünüyor.

 

klasbilgi.com-mert-yazıcıoğlu1


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

13 Şubat 2014 Saat : 12:10

Mert Yazıcıoğlu Kimdir Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz