7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

Güneşi Beklerken Kerem Bursin Kimdir – Biyografisi – Boyu – Kilosu – Sevgilisi – Fotoğrafları


  • Anasayfa
  • Güneşi Beklerken Kerem Bursin Kimdir – Biyografisi – Boyu – Kilosu – Sevgilisi – Fotoğrafları


Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Yeni sezonun bomba dizisi Güneşi Beklerken. ve Yakışıklı Oyuncu Kerem Bursin. Gelin bu başarılı oyuncuyu yakından tanıyalım. Kerem Bursin 1987 Doğumlu. Boy: 1.79. Filinta gibi adam. Son derece profesyonel, son derece karizma. Güneşi Beklerken dizisiyle ününe ün katan oyuncu genç kızların sevgilisi. Güneşi Beklerken dizisinde 18 yaşındaki Kerem karakterini canlandırıyor.

Belli bir süre Amerika’ da yaşamış. Boston Emerson Collage’ den sonra üniversite eğitimini tamamlamıştır. Oscar’lı yapımcı Roger Corman’ın keşfettiği bu başarılı oyuncu, Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace gibi popüler filmlerde oynadı.

kerem-bürsin-kim-kimdir-biyografi-1

Bursin, Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi aldı. Bursin, Gaye Sökmen Ajans’la anlaşarak Türkiye’de de oyunculuk yapmaya başladı.

Kerem Bursin’in rol aldığı filmler; 2013 The Living Dead, 2010 Sharktopus, 2008 Killian, 2007 The Architect, 2006 Razor Man, 2010 Kiss of Death.

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran  dizisi Güneşi Beklerken dizisinin oyuncuları Emre Kınay ve Kerem Bürsin CNN Türk ekranlarında yayınlanan Mesur Yar’ın sunduğu “Burada Laf Çok” isimli programa konuk olmuşlardı. Özel hayatı ile ilgili açıklamalar yapan başarılı oyuncu çok özel meselelere değindi.

kerem-bürsin-kim-kimdir-biyografi-2

Kerem Bursin’ in konuşmalarından satır başları

Aşk Üzerine: 

“Emre Kınay:Sevgili istiyor mu Kerem Hayatında diyince Kerem’de Tabii ki de! “Öz güvene sahip kızlar ilgimi çeker, olgun, güvenebileceğim bir insan  çok önemli hele ki şuanda  anlayışlı olmalı! Asıl korkum o. Yani anlayışlı olmayacak. Çünkü oyunculukta şöyle birşey var. Oyunculuğa girip sanatı keşfedince, olayı çözmeye yavaş yavaş çözmeye başladığın zaman çözemeyeceksin. O zaman kalbini alıyor ve onun oluyor. Bunu anlayacak bir insan lazım. Boş yere sevmek istemiyorum.  Bazı şeyleri çabuk tüketiyoruz. Ne yazik ki sevginin anlamı kalmadı. Aşk kelimesi değerli bir kelime. Aşık olmak! Bunun üzerine insanlar şarkılar ve şiirler yazmışlar. Ve neden? Öylesine yazmamış yani etkilenmiş.  İnsanlar şuan ki durumda çoğunlukla kandırılmak istiyor ve kandırılıyor. Yani birkaç ay sonra tabii ki de işler olmayınca “Ben Sana Güvenmiyorum”, “Sen şunu yaptın, bunu yaptın” bunlar zamanımızı harcayan şeyler. Zamanımı çok önemli, çok değerli. Güzel harcayalım mutlu harcayalım.” 

Hangi Tip Kızlardan Hoşlandığı Üzerine:

” Politik bir cevap vermeye çalışıyorum burada . Genelde eski kız arkadaşlarıma bakarsak çoğunluk sarışın .“

Kolundaki bilekliklerin Anlamı:

“Okulda çekim yaparkan insanlar getirdi. Hediye. Çok önemli çok güzel birşey. Seviyorum bileklik takmayı. 

Soyadı Üzerine: 

Soyadımın doğrusu Bürsin. Amerikada ü olmadığı için u oluyor. Amerikadaydım ve sosyal medyamı ona göre kurdum. Ama buraya gelince değiştirim mi değiştirmeyeyim diye aklıma gelmemişti. Sonuçta soyadım Bürsin. “ü” ile. Bürsin; bir bey’in ismiymiş. Oğuz Türklerinden.

Özel Hayatı Üzerine:

Sevgilim yok. Kadınları seviyorum onlara saygım sonsuz.  Zamanım yok. Tek yaşıyorum. 26 yaşındayım.Yaptığım işi çok ciddiye alıyorum çok saygım var. Çalıştığım insanlarla çok mutluyum. Acayip aileyiz. Zor bir insanım.  Zor bir insanım. İkizler burcuyum. Baya sıkıcı bir insanım. Yakın arkadaşlarım sıkılır benden. Bir sürü şeye odaklanmaya çalışıyorum ama aynı zamanda hemen böyle stres oluyorum. Muntazam olması lazım. Elimden geleni yapmam lazım. Şimdi bir kız gelirse hayatıma falan biliyorum ki orda bişey olacak. Zor!  (Emre Kınay: Kerem mümemmelliyetçi. Fokusunda işi var. Bir sevgilim olursa ben bu kadar çalşırken kıza da bir buket çiçek alıp, akşam sekizde yemeğe çıkız dediğinde, set uzadı hayatım bu akşam gidemiyoruz derse Kerem kendini orda öldürür.

Ağır Sorular Bölümünde:

Aya İniş izni mi, Adriana Lima’nın giyinme odasına giriş izni mi sorusuna Gülerek Adriana Lima yanıtını verdi.

kerem-bürsin-kim-kimdir-biyografi-3

(Derleyen: teenmgzn.com)

Güneşi Beklerken Kerem Bursin Kimdir, Güneşi Beklerken Kerem Bursin Biyografisi, Güneşi Beklerken Kerem Bursin Boyu, Güneşi Beklerken Kerem Bursin Kilosu, Güneşi Beklerken Kerem Bursin Sevgilisi, Güneşi Beklerken Kerem Bursin Fotoğrafları, Kerem Bursin Kimdir, erem Bursin Biyografi


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

23 Eylül 2013 Saat : 10:11

“Güneşi Beklerken Kerem Bursin Kimdir – Biyografisi – Boyu – Kilosu – Sevgilisi – Fotoğrafları” için 2 Yorum

  1. [...] Güneşi Beklerken Kerem Bursin Kimdir – Biyografisi – Boyu – Kilosu – Sevgilisi – Fotoğr… [...]

  2. hayriye altun diyor ki:

    seni çok yakışıklı buluyorum seni seviyorum aşkım

Güneşi Beklerken Kerem Bursin Kimdir – Biyografisi – Boyu – Kilosu – Sevgilisi – Fotoğrafları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz