7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

Adını Kalbime Yazdım Oyuncuları – Oyuncu Kadrosu
Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Show TV’ nin merakla beklenen dizisi Adını Kalbime Yazdım dizisinin çekimlerine başlandı. Bir töre hikayesini işleneceği filmde aşk, töre, intikam ve daha bir çok konu işlenecek.Peki merakla beklenen Adını Kalbime Yazdım dizisinin oyuncuları kimSerhan Yavaş kimdir, Serhan Yavaş biyografi, İpek Karapınar kimdir, İpek Karapınar biyografi, Tolga Güleç kim, Adını Kalbime Yazdım yeni sezon oyuncu kadrosu.

İşte Cevap. Merakla beklenen dizinin oyuncuları Serhan Yavaş,  İpek Karapınar, Tolga Güleç. Yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu oturacak.

Serhan YAVAŞ kim – Biyografi

klasbilgi.com-serhan-yavaş-biyografi-kim-kimdir

“27 Mart 1972′de İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim ve lise eğitimini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Spor Akademisine girmiş ve okula giriş branşı olan tenisle ilgili o yıllarda ders vermeye başlamıştır. Ardından bir süre mankenlik yapmıştır. Profesyonel anlamda oyunculuğa ilk olarak 1995 yılında “Ester ve Sarah” adlı Fransız dizisinde başlamıştır. Daha sonra 1996′un sonlarına doğru yayınlanacak olan Muazzez Ersoy’un Nostalji 2 adlı albümünün çıkış parçası İntizar’ın video klibinde oynamıştır. 1998′de Show TV’de yayınlanmış olan Örümcek adlı dizide 16 bölüm boyunca rol almıştır. Ardından FOX’da yayınlanan Yemin’de başrol oynamıştır. Ondan Sonra atv’nin Unutulmaz dizisinde Harun rolünü oynamıştır.” (http://tr.wikipedia.org/wiki/Serhan_Yava%C5%9F)

İpek Karapınar Kim- Biyografi

Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar bölümünde keman eğitimi aldı. İpek Karapınar; 2006-2007-2008 döneminde Star TV ‘de yayınlanan Köprü isimli dizide, 2006 da ATV Hatırla Sevgili isimli dizide rol aldı. En son Kanal D ‘nin beğenilen dizisi Küçük Sırlar isimli dizide oynamıştır.

klasbilgi.com-adını-kalbime-yazdım-ne-zaman-başlıyor

 


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

23 Eylül 2013 Saat : 4:58

Adını Kalbime Yazdım Oyuncuları – Oyuncu Kadrosu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz