7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

2014 Şubat Ataması Öğretmen Atama Kontenjanları
Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Başbakan müjdeli haberi geçen günlerde duyurdu.  2014 Şubat Ataması Öğretmen Atama Kontenjanları

Sayı 10 bin. Ama hangi kontenjandan ne kadarı atanacak net değil. Bizim fikrimiz aslan payı Din Öğretmenlerine. Yine Teknik Öğretmenlere çok çok az kontenjanlar ayrılacak. Müzik öğretmenlerinin çok şanslarının olacağını düşünmüyorum. İlköğretim Matematiğin kontenjanı diğerlerine göre kısmen yüksek olur.

Evet 10 bin öğretmen için branş dağılımı nasıl olacak konusu ile ilgili henüz netleşen bir bilgi yok. Ama artan imam hatiplerden dolayı ciddi manada Din Kültürü öğretmenlerine ihtiyaç var. Aynı oranda İngilizce öğretmenlerine de ihtiyaç devam ediyor. 2014 Şubat Ataması Öğretmen Atama Branş Dağılımı ile ilgili düşüncelerimiz bu yönde.

2014 Şubat Ataması Öğretmen Atama Kontenjanları

Atamalar için başvurular alınmaya başlandığı zaman kontenjanlar ve branş dağılımları da belirlenecektir. En güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Ayrıca son günlerde dershane kapatma gündemi var. Başbakanımız dershane hocalarının MEB bünyesine aktarılması ile ilgili sinyaller verdi. Sizce bu doğru olur mu? Yoksa bir haksızlığa mı sebep olur ? Görüşleriniz ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Ayrıca Kontenjan dağılımı, branş dağılımı hakkındaki düşüncelerinizi de paylaşmak isteriz.


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

22 Kasım 2013 Saat : 7:51

“2014 Şubat Ataması Öğretmen Atama Kontenjanları” için 2 Yorum

  1. Yasin diyor ki:

    Hakan hocam selamlar. Müsait olduğunda geri dönüş yapmanı bekliyorum. Görüşmek üzere…

  2. Meslekçi diyor ki:

    Şubatta en çok alım endüstri meslek liselerine olmalı artık. Herkesin üniversite okuması mümkün değil. En azından insanlar meslek sahibi olmalı kaldı ki meslek lisesi mezunlarının bu mağduriyeti de giderildi. Artık Atama konusunda da biz meslek lisesi eğitimci arkadaşlarında mağduriyeti giderilmeli artık.

2014 Şubat Ataması Öğretmen Atama Kontenjanları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz