7 Ocak 2015 HANGİ İL VE İLÇELERDE OKULLAR TATİL....... İŞTE DETAYLAR
Dr. Aytuğ Aytuğ Kolonkaya 1 Ayda 8 Kilo Verdiren Günlük Diyet Listesi İŞTE DETAYLAR

2013 2014 DGS Ön Kayıt Başvuru Formu
Sponsorlu Bağlantılar
Hakan T. tarafından yazılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

2013 DGS Ön Kayıt Başvuru Formu, 2013 Üniversitelere DGS Ön Kayıt Başvuru Formu2013 Üniversitelere Ön Kayıt Başvuru Formu, 2013 DGS Ön Kayıtlar nasıl olacak, 2013 DGS Ön Kayıt Başvuruları

Bu soruları arttırmak mümkün. Bu konuda bize çok mail geliyor. Bu yazımızda bu konuyu daha da netleştirmeye çalışacağız. Öncelikle Üniversiteler kayıttan önce ön kayıt formunu doldurmanızı ve kesin kayıta gelirken ön kayıt formunun çıktısını getirmenizi istiyorlar. Arkadaşları özellikle şunu soruyor. Formu dolduruyoruz ama böyle bir öğrenci yok deniliyor. 2013 DGS Ön Kayıt Başvuru Formunu nasıl dolduracağız.

klasbilgi-2013-2014-Dgs-üniversite-ön-kayıt-başvuruları

Konu ile ilgili bazı üniversitelerin duyurularını inceledik. Fikir vermesi açısından burada Aksaray üniversitesinin linkini paylaşacağım. Ve konu ile ilgili kısmın resmini paylaşacağım.

2013-2014 AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ÖN KAYIT – KESİN KAYIT BİLGİLERİ

Ve konumuzla ilgili kısım:

klasbilgi.com-2013-DGS-Ön-Kayıt

EVET görüldüğü gibi Ön Kayıt İşlemlerinizi 2 Eylül 2013 tarihinden itibaren yapabileceksiniz. Diğer üniversitelerin site duyuru kısımlarında da bu şekilde açıklamalar mevcut. Başvurularını Üniversitenizin linkine tıklayarak Anasayfa Duyuru kısımlarından ya da Öğrenci İşleri Sayfası Duyuru kısmından yapmanız mümkün.

Bütün üniversitelerin DGS ile gelen öğrencilerden bu formu isteyip istemediğinden tam emin değiliz. 4-5 tane üniversiteye baktık isteniyor. En sağlıklı işlem Kesin Kayıta gitmeden önce mutlaka kazandığınız üniversitenin öğrenci işlerini arayın. Net bir bilgi alın.

Üniversitelerin Ön Kayıt Başvuru Formu Linkleri :

Devlet Üniversiteleri

Vakıf Üniversiteleri

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Özel Statülü Devlet üniversiteleri


klasbilgi.com sitesindeki yazılar orjinal-özgün nitelikteki yazılardır. Tamamı alınarak alıntı yapılamaz. Bir kısmı alındıysa mutlaka ilgili yazının referansı verilmelidir. Yazılarımız DMCA güvencesi altındadır. İhlal durumunda yasal takibe girilecektir.

31 Ağustos 2013 Saat : 8:40

2013 2014 DGS Ön Kayıt Başvuru Formu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed


Site Güvenliği

Günün Fırsatı

Tüm dijital fotoğraf makinesi fırsatları için tıklayın !

Alexa Değerlerimiz